Aktuálně

OZNÁMENÍ O ZMĚNĚ CEN

OZNÁMENÍ O ZMĚNĚ CEN

7. 6. 2021

Vážení obchodní partneři,
 
 
vzhledem k neustálému zdražování vstupního materiálu jsme museli přistoupit k plošnému navýšení cen standardních katalogových produktů. Toto cenové navýšení činí +10% s platností od 1. 7. 2021*).
Bohužel všechny předpoklady již nyní naznačují, že do konce roku ceny dřeva stále porostou a my v tento okamžik nedokážeme garantovat, zda se jedná o konečné navýšení cen v tomto roce.
Budeme se však maximálně snažit, aby tato situace nenastala. Věříme, že chápete nastalou situaci a nadále nám zachováte Vaši přízeň.
 
U objednávek zaslaných do 30. 6. 2021 garantujeme jejich vykrytí za staré ceny!

*) Neplatí pro řezby, kde je navýšení cen řešeno individuálně - aktuální ceník si můžete stáhnout od 1. 7. 2021 na našich webových stránkách - "Ke stažení".
 
Děkujeme za pochopení.

Váš tým FK dřevěné lišty

 
UZAVŘENÍ VZORKOVÉ PRODEJNY

UZAVŘENÍ VZORKOVÉ PRODEJNY

1. 3. 2021

Z důvodu nepříznivého vývoje epidemie koronaviru v České republice funguje naše vzorková prodejna v režimu bezpečného výdejního místa. Vaše objednávky z e-shopu Vám rádi vydáme nebo doručíme zásilkovou službou přímo domů. Při vyzvednutí objednaného zboží, prosíme zákazníky o dodržování rozestupů, použití respirátorů FFP2 nebo KN95 a upřednostnění platby kartou. 

Děkujeme za pochopení.

Váš tým FK dřevěné lišty

 
 
OZNÁMENÍ

OZNÁMENÍ

16. 10. 2020

Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci v Česku jsme přijali opatření k ochraně našich zaměstnanců a současně k zajištění bezproblémového chodu ve firmě - zaměstnancům v administrativě je umožněna práce v režimu home office.

Tímto prosíme naše obchodní partnery, aby v současné době upřednostnili emailovou komunikaci. 

Děkujeme za pochopení.

Váš tým FK dřevěné lišty

 
Čtvrt století v rodinné firmě

Čtvrt století v rodinné firmě

17. 2. 2020

Od první sériové výroby vyřezávané lišty z masivního dřeva, přes více než tisíce kilometrů profilových lišt, dřevěných rámů a mřížek, přes zboží do sofistikovaných interiérů až po dřevěné komponenty pro průmyslové využití vyráběné na CNC, stejně jako akustické panely pro krásné projekty architektů, to je firma FK dřevěné lišty, Bojanovice – firma s rodinnou tradicí dodávající své výrobky do celého světa.

Pokračovat ve čtení ...

 
 
Katalog 2020/2021

Katalog 2020/2021

1. 1. 2020Po 2 letech jsme pro Vás opět připravili nový katalog výrobků firmy FK dřevěné lišty pro rok 2020/21.

Novinkou pro naše zákazníky je uvedení cen přímo u daných profilů v katalogu.


Platnost katalogu od 1. 1. 2020.

 
Projekty EU - Snížení energetické náročnosti provozu

Projekty EU - Snížení energetické náročnosti provozu

2. 5. 2019

Registrační číslo projektu: CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0016527
Předmětem projektového záměru: „Snížení energetické náročnosti provozu FK dřevěné lišty, spol. s r.o. v Bojanovicích“, je realizace investic vedoucích k razantní trvalé úspoře spotřeby energie a snížení emisí CO2 oproti výchozímu (původnímu) stavu. Investice zahrnují novou technologii vytápění, novou technologii trafostanice a instalaci nového LED osvětlení. Tato energeticky úsporná opatření povedou ke snížení energetické náročnosti výrobní provozovny v Bojanovicích a k významné úspoře konečné spotřeby energie.
Projektový záměr je financován za podpory EU.

 
 
Projekty EU

Projekty EU

24. 2. 2017

Předmětem projektového záměru „MODERNIZACE TECHNOLOGICKÉHO VYBAVENÍ SPOLEČNOSTI FK DŘEVĚNÉ LIŠTY, SPOL. S R.O.“, je pořízení 3 ks nových moderních technologií. Investice naplní plánované cíle a výstupy projektu, kterými jsou zejména: posílení konkurenceschopnosti firmy; zvýšení obratu, odbytu, přidané hodnoty;  zvýšení efektivnosti výrobních procesů a produktivity práce, úspora nákladů, vytvoření nových pracovních míst se zachováním rovných příležitostí. Projektový záměr je financován za podpory EU.

 
Projekty a firma FK dřevěné lišty

Projekty a firma FK dřevěné lišty

31. 10. 2016

Naše firma FK dřevěné lišty účastní projektu "Prostor pro řízené zlepšování..." - zvyšování odbornosti a samostatnosti pracovníků realizací analýz, následnou implementací a tréningem metod projektového řízení ve firemních procesech, s důrazem na nastavení kontrolních mechanismů pro výrobně-přípravné a výrobní procesy. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Pokračovat ve čtení ...

 
 

Vážení obchodní partneři, vzhledem k neustálému zdražování vstupního materiálu jsme museli přistoupit k navýšení cen standardních katalogových výrobků. Cenové navýšení činí +10% s platností od 1. 7. 2021. Děkujeme za pochopení.***