Aktuálně

Můžete nás sledovat také na Facebooku nebo Instagramu, kde najdete informace o naší společnosti, produktech nebo aktuálních projektech.
30 let na českém trhu

30 let na českém trhu

01.10.2023

30 let působení na českém trhu – to je důvod k pořádné oslavě. A právě taková se uskutečnila koncem září ve Znojmě. 

Pokračovat ve čtení ...

 
KATALOG 2023

KATALOG 2023

23.05.2023

Aktualizovali jsme pro Vás katalog s nabídkou našich produktů.
Platnost katalogu od 6/2023.

Katalog si můžete stáhnout zde.
 
 
Vzpomínka na Jaroslava Koláře

Vzpomínka na Jaroslava Koláře

30.01.2023

V hlubokém zármutku a s velkým poděkováním za dlouhý a naplněný život jsme se 5. ledna 2023 v úzkém rodinném kruhu rozloučili s Jaroslavem Kolářem, který mateřskou firmu Franz Kolar v Rakousku řídil v letech 1972-1990.

Pokračovat ve čtení ...

 
Soustružené díly a komponenty

Soustružené díly a komponenty

08.09.2022

FK dřevěné lišty rozšiřují portfolio výrobků v oblasti malých a středně velkých komponentů. Nabízíme soustružené komponenty z masivního dřeva od malých dílů až po kompletní hračky v sériích.

Standardně jsou k dispozici v dřevinách buk, dub, ořech, javor, jasan, třešeň, smrk a zirbe. Jiné druhy dřeva jsou možné na vyžádání. Více informací najdete na našich webových stránkách nebo v novém letáku.

 
 
NOVÝ KATALOG dukta® flexible wood 2022

NOVÝ KATALOG dukta® flexible wood 2022

01.04.2022

Nové tištěné vydání brožury o produktech dukta® flexible wood. Aktualizované informace a nové obrázky realizací poskytují zákazníkům přehled o různých typech a provedeních naší nabídky designových panelů dukta®. Online brožuru najdete zde.

 
INFORMACE K CENÁM A TERMÍNŮM DODÁNÍ

INFORMACE K CENÁM A TERMÍNŮM DODÁNÍ

01.03.2022

Vážení obchodní partneři,
 
vzhledem ke stále narůstajícím cenám energií a dřeva včetně provázaných materiálových vstupů pro dřevozpracující průmysl a současně vyčerpáním starých zásob jsme i přes veškerou snahu byli nuceni reagovat a následně přistoupit k určitým opatřením.

S okamžitou platností si vyhrazujeme právo změnit již existující cenové nabídky dle aktuálních cen v době přijetí objednávky. Po odsouhlasení nové, překalkulované ceny, bude následně objednávka přijata do výroby.

Naše katalogové ceny (katalog 2022) se prozatím nemění. V případě jakékoliv změny budeme naše zákazníky informovat zasláním newsletteru nebo uvedením na webových stránkách firmy.

Rádi bychom také upozornili, že termíny dodání se mohou v současné době prodloužit, pokud je materiál pro vaši objednávku objednán samostatně. Termíny dodání jsou vždy přibližné a v současnosti nepřijímáme žádné specifikace termínů, pevné termíny projektů případně penále za jejich nedodržení.

Děkujeme za pochopení a za případně vzniklé problémy se Vám omlouváme.
V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na obchodní oddělení.

Tým FK dřevěné lišty

 
 
KATALOG 2022

KATALOG 2022

28.01.2022

Nový katalog produktů je zde! 

V novém katalogu kromě standardních a vám známých výrobků, najdete i několik novinek:

- to nejdůležitější je změna nabídky délek u madel, nyní nabízíme madla jako kusové zboží v několika daných délkách

- nové profily lišt a madel

- designovou desku dukta® s frézováním FOLI nově nabízíme také s dýhovaným povrchem

Platnost katalogu od 1. 2. 2022.
S platností nového katalogu také dochází ke změnám cen.
Nový katalog si můžete stáhnout přímo zde.
 
POMOC A SOLIDARITA

POMOC A SOLIDARITA

29.07.2021

Zaměstnanci FK dřevěných lišt se vzdali části svých odměn a vybranou částku darovali rodinám z oblastí postižených tornádem, které v červnu zasáhlo části jižní Moravy. Spousta zaměstnanců pomohla také materiálně a fyzicky, kdy pomáhali přímo v místě při odklízení škod, které po sobě tornádo zanechalo. Firma FK dřevěné lišty rovněž zaslala materiální pomoc v podobě nových střešních latí.

Finanční částka byla předána dne 27. 7. 2021 třem rodinám v Moravské Nové Vsi, které přišly během pár vteřin o vše.

Tímto děkujeme našim zaměstnancům a jsme rádi, že v našich řadách jsou lidé, kterým nejsou lhostejné osudy jiných.

Pokračovat ve čtení ...

 
 
Čtvrt století v rodinné firmě

Čtvrt století v rodinné firmě

17.02.2020

Od první sériové výroby vyřezávané lišty z masivního dřeva, přes více než tisíce kilometrů profilových lišt, dřevěných rámů a mřížek, přes zboží do sofistikovaných interiérů až po dřevěné komponenty pro průmyslové využití vyráběné na CNC, stejně jako akustické panely pro krásné projekty architektů, to je firma FK dřevěné lišty, Bojanovice – firma s rodinnou tradicí dodávající své výrobky do celého světa.

Pokračovat ve čtení ...

 
Projekty EU - Snížení energetické náročnosti provozu

Projekty EU - Snížení energetické náročnosti provozu

02.05.2019

Registrační číslo projektu: CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0016527
Předmětem projektového záměru: „Snížení energetické náročnosti provozu FK dřevěné lišty, spol. s r.o. v Bojanovicích“, je realizace investic vedoucích k razantní trvalé úspoře spotřeby energie a snížení emisí CO2 oproti výchozímu (původnímu) stavu. Investice zahrnují novou technologii vytápění, novou technologii trafostanice a instalaci nového LED osvětlení. Tato energeticky úsporná opatření povedou ke snížení energetické náročnosti výrobní provozovny v Bojanovicích a k významné úspoře konečné spotřeby energie.
Projektový záměr je financován za podpory EU.

 
 
Projekty EU

Projekty EU

24.02.2017

Předmětem projektového záměru „MODERNIZACE TECHNOLOGICKÉHO VYBAVENÍ SPOLEČNOSTI FK DŘEVĚNÉ LIŠTY, SPOL. S R.O.“, je pořízení 3 ks nových moderních technologií. Investice naplní plánované cíle a výstupy projektu, kterými jsou zejména: posílení konkurenceschopnosti firmy; zvýšení obratu, odbytu, přidané hodnoty;  zvýšení efektivnosti výrobních procesů a produktivity práce, úspora nákladů, vytvoření nových pracovních míst se zachováním rovných příležitostí. Projektový záměr je financován za podpory EU.

 
Projekty a firma FK dřevěné lišty

Projekty a firma FK dřevěné lišty

31.10.2016

Naše firma FK dřevěné lišty účastní projektu "Prostor pro řízené zlepšování..." - zvyšování odbornosti a samostatnosti pracovníků realizací analýz, následnou implementací a tréningem metod projektového řízení ve firemních procesech, s důrazem na nastavení kontrolních mechanismů pro výrobně-přípravné a výrobní procesy. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Pokračovat ve čtení ...