Aktuálně

Můžete nás sledovat také na Facebooku nebo Instagramu, kde najdete informace o naší společnosti, produktech nebo aktuálních projektech.
Oznámení o celozávodní dovolené

Oznámení o celozávodní dovolené

20. 6. 2023

Vážení obchodní přátelé,
 
tímto si vám dovolujeme oznámit, že ve dnech   7. 7. 2023 a 31. 7. - 4. 8. 2023 proběhne v naší společnosti celozávodní dovolená.

Upozorňujeme, že vámi zaslané objednávky nebo případné dotazy vyřídíme až po skončení dovolené, tj. od 10. 7. 2023 resp. od 7. 8. 2023. 
Poslední termín pro odeslání objednaného zboží přepravní službou (TopTrans nebo Pošta) je vždy poslední pracovní den před celozávodní dovolenou.

Děkujeme za pochopení.

Váš tým FK dřevěné lišty

 
KATALOG 2023

KATALOG 2023

23. 5. 2023

Aktualizovali jsme pro Vás katalog s nabídkou našich produktů.
Platnost katalogu od 6/2023.

Katalog si můžete stáhnout zde.
 
 
Vzpomínka na Jaroslava Koláře

Vzpomínka na Jaroslava Koláře

30. 1. 2023

V hlubokém zármutku a s velkým poděkováním za dlouhý a naplněný život jsme se 5. ledna 2023 v úzkém rodinném kruhu rozloučili s Jaroslavem Kolářem, který mateřskou firmu Franz Kolar v Rakousku řídil v letech 1972-1990.

Pokračovat ve čtení ...

 
Soustružené díly a komponenty

Soustružené díly a komponenty

8. 9. 2022

FK dřevěné lišty rozšiřují portfolio výrobků v oblasti malých a středně velkých komponentů. Nabízíme soustružené komponenty z masivního dřeva od malých dílů až po kompletní hračky v sériích.

Standardně jsou k dispozici v dřevinách buk, dub, ořech, javor, jasan, třešeň, smrk a zirbe. Jiné druhy dřeva jsou možné na vyžádání. Více informací najdete na našich webových stránkách nebo v novém letáku.

 
 
NOVÝ KATALOG dukta® flexible wood 2022

NOVÝ KATALOG dukta® flexible wood 2022

1. 4. 2022

Nové tištěné vydání brožury o produktech dukta® flexible wood. Aktualizované informace a nové obrázky realizací poskytují zákazníkům přehled o různých typech a provedeních naší nabídky designových panelů dukta®. Online brožuru najdete zde.

 
INFORMACE K CENÁM A TERMÍNŮM DODÁNÍ

INFORMACE K CENÁM A TERMÍNŮM DODÁNÍ

1. 3. 2022

Vážení obchodní partneři,
 
vzhledem ke stále narůstajícím cenám energií a dřeva včetně provázaných materiálových vstupů pro dřevozpracující průmysl a současně vyčerpáním starých zásob jsme i přes veškerou snahu byli nuceni reagovat a následně přistoupit k určitým opatřením.

S okamžitou platností si vyhrazujeme právo změnit již existující cenové nabídky dle aktuálních cen v době přijetí objednávky. Po odsouhlasení nové, překalkulované ceny, bude následně objednávka přijata do výroby.

Naše katalogové ceny (katalog 2022) se prozatím nemění. V případě jakékoliv změny budeme naše zákazníky informovat zasláním newsletteru nebo uvedením na webových stránkách firmy.

Rádi bychom také upozornili, že termíny dodání se mohou v současné době prodloužit, pokud je materiál pro vaši objednávku objednán samostatně. Termíny dodání jsou vždy přibližné a v současnosti nepřijímáme žádné specifikace termínů, pevné termíny projektů případně penále za jejich nedodržení.

Děkujeme za pochopení a za případně vzniklé problémy se Vám omlouváme.
V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na obchodní oddělení.

Tým FK dřevěné lišty

 
 
KATALOG 2022

KATALOG 2022

28. 1. 2022

Nový katalog produktů je zde! 

V novém katalogu kromě standardních a vám známých výrobků, najdete i několik novinek:

- to nejdůležitější je změna nabídky délek u madel, nyní nabízíme madla jako kusové zboží v několika daných délkách

- nové profily lišt a madel

- designovou desku dukta® s frézováním FOLI nově nabízíme také s dýhovaným povrchem

Platnost katalogu od 1. 2. 2022.
S platností nového katalogu také dochází ke změnám cen.
Nový katalog si můžete stáhnout přímo zde.
 
POMOC A SOLIDARITA

POMOC A SOLIDARITA

29. 7. 2021

Zaměstnanci FK dřevěných lišt se vzdali části svých odměn a vybranou částku darovali rodinám z oblastí postižených tornádem, které v červnu zasáhlo části jižní Moravy. Spousta zaměstnanců pomohla také materiálně a fyzicky, kdy pomáhali přímo v místě při odklízení škod, které po sobě tornádo zanechalo. Firma FK dřevěné lišty rovněž zaslala materiální pomoc v podobě nových střešních latí.

Finanční částka byla předána dne 27. 7. 2021 třem rodinám v Moravské Nové Vsi, které přišly během pár vteřin o vše.

Tímto děkujeme našim zaměstnancům a jsme rádi, že v našich řadách jsou lidé, kterým nejsou lhostejné osudy jiných.

Pokračovat ve čtení ...

 
 
Čtvrt století v rodinné firmě

Čtvrt století v rodinné firmě

17. 2. 2020

Od první sériové výroby vyřezávané lišty z masivního dřeva, přes více než tisíce kilometrů profilových lišt, dřevěných rámů a mřížek, přes zboží do sofistikovaných interiérů až po dřevěné komponenty pro průmyslové využití vyráběné na CNC, stejně jako akustické panely pro krásné projekty architektů, to je firma FK dřevěné lišty, Bojanovice – firma s rodinnou tradicí dodávající své výrobky do celého světa.

Pokračovat ve čtení ...

 
Projekty EU - Snížení energetické náročnosti provozu

Projekty EU - Snížení energetické náročnosti provozu

2. 5. 2019

Registrační číslo projektu: CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0016527
Předmětem projektového záměru: „Snížení energetické náročnosti provozu FK dřevěné lišty, spol. s r.o. v Bojanovicích“, je realizace investic vedoucích k razantní trvalé úspoře spotřeby energie a snížení emisí CO2 oproti výchozímu (původnímu) stavu. Investice zahrnují novou technologii vytápění, novou technologii trafostanice a instalaci nového LED osvětlení. Tato energeticky úsporná opatření povedou ke snížení energetické náročnosti výrobní provozovny v Bojanovicích a k významné úspoře konečné spotřeby energie.
Projektový záměr je financován za podpory EU.

 
 
Projekty EU

Projekty EU

24. 2. 2017

Předmětem projektového záměru „MODERNIZACE TECHNOLOGICKÉHO VYBAVENÍ SPOLEČNOSTI FK DŘEVĚNÉ LIŠTY, SPOL. S R.O.“, je pořízení 3 ks nových moderních technologií. Investice naplní plánované cíle a výstupy projektu, kterými jsou zejména: posílení konkurenceschopnosti firmy; zvýšení obratu, odbytu, přidané hodnoty;  zvýšení efektivnosti výrobních procesů a produktivity práce, úspora nákladů, vytvoření nových pracovních míst se zachováním rovných příležitostí. Projektový záměr je financován za podpory EU.

 
Projekty a firma FK dřevěné lišty

Projekty a firma FK dřevěné lišty

31. 10. 2016

Naše firma FK dřevěné lišty účastní projektu "Prostor pro řízené zlepšování..." - zvyšování odbornosti a samostatnosti pracovníků realizací analýz, následnou implementací a tréningem metod projektového řízení ve firemních procesech, s důrazem na nastavení kontrolních mechanismů pro výrobně-přípravné a výrobní procesy. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Pokračovat ve čtení ...

 
 

Vážení obchodní přátelé, vzhledem k neustále zvyšujícím se cenám vstupního materiálu a energií si s okamžitou platností vyhrazujeme právo změnit již existující kalkulace a cenové nabídky, a to dle aktuálních cen v době přijetí objednávky!!! Děkujeme za pochopení.***