Aktuálně

UZAVŘENÍ VZORKOVÉ PRODEJNY

UZAVŘENÍ VZORKOVÉ PRODEJNY

1. 3. 2021

Z důvodu nepříznivého vývoje epidemie koronaviru v České republice funguje naše vzorková prodejna v režimu bezpečného výdejního místa. Vaše objednávky z e-shopu Vám rádi vydáme nebo doručíme zásilkovou službou přímo domů. Při vyzvednutí objednaného zboží, prosíme zákazníky o dodržování rozestupů, použití respirátorů FFP2 nebo KN95 a upřednostnění platby kartou. 

Děkujeme za pochopení.

Váš tým FK dřevěné lišty

 
OZNÁMENÍ

OZNÁMENÍ

16. 10. 2020

Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci v Česku jsme přijali opatření k ochraně našich zaměstnanců a současně k zajištění bezproblémového chodu ve firmě - zaměstnancům v administrativě je umožněna práce v režimu home office.

Tímto prosíme naše obchodní partnery, aby v současné době upřednostnili emailovou komunikaci. 

Děkujeme za pochopení.

Váš tým FK dřevěné lišty

 
 
Čtvrt století v rodinné firmě

Čtvrt století v rodinné firmě

17. 2. 2020

Od první sériové výroby vyřezávané lišty z masivního dřeva, přes více než tisíce kilometrů profilových lišt, dřevěných rámů a mřížek, přes zboží do sofistikovaných interiérů až po dřevěné komponenty pro průmyslové využití vyráběné na CNC, stejně jako akustické panely pro krásné projekty architektů, to je firma FK dřevěné lišty, Bojanovice – firma s rodinnou tradicí dodávající své výrobky do celého světa.

Pokračovat ve čtení ...

 
Katalog 2020/2021

Katalog 2020/2021

1. 1. 2020Po 2 letech jsme pro Vás opět připravili nový katalog výrobků firmy FK dřevěné lišty pro rok 2020/21.

Novinkou pro naše zákazníky je uvedení cen přímo u daných profilů v katalogu.


Platnost katalogu od 1. 1. 2020.

 
 
Projekty EU - Snížení energetické náročnosti provozu

Projekty EU - Snížení energetické náročnosti provozu

2. 5. 2019

Registrační číslo projektu: CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0016527
Předmětem projektového záměru: „Snížení energetické náročnosti provozu FK dřevěné lišty, spol. s r.o. v Bojanovicích“, je realizace investic vedoucích k razantní trvalé úspoře spotřeby energie a snížení emisí CO2 oproti výchozímu (původnímu) stavu. Investice zahrnují novou technologii vytápění, novou technologii trafostanice a instalaci nového LED osvětlení. Tato energeticky úsporná opatření povedou ke snížení energetické náročnosti výrobní provozovny v Bojanovicích a k významné úspoře konečné spotřeby energie.
Projektový záměr je financován za podpory EU.

 
Projekty EU

Projekty EU

24. 2. 2017

Předmětem projektového záměru „MODERNIZACE TECHNOLOGICKÉHO VYBAVENÍ SPOLEČNOSTI FK DŘEVĚNÉ LIŠTY, SPOL. S R.O.“, je pořízení 3 ks nových moderních technologií. Investice naplní plánované cíle a výstupy projektu, kterými jsou zejména: posílení konkurenceschopnosti firmy; zvýšení obratu, odbytu, přidané hodnoty;  zvýšení efektivnosti výrobních procesů a produktivity práce, úspora nákladů, vytvoření nových pracovních míst se zachováním rovných příležitostí. Projektový záměr je financován za podpory EU.

 
 
Projekty a firma FK dřevěné lišty

Projekty a firma FK dřevěné lišty

31. 10. 2016

Naše firma FK dřevěné lišty účastní projektu "Prostor pro řízené zlepšování..." - zvyšování odbornosti a samostatnosti pracovníků realizací analýz, následnou implementací a tréningem metod projektového řízení ve firemních procesech, s důrazem na nastavení kontrolních mechanismů pro výrobně-přípravné a výrobní procesy. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Pokračovat ve čtení ...

 

Vítejte na našich nových webových stránkách. Vzhledem ke stále probíhajícím úpravám nemusí být některé odkazy plně funkční. Na odstranění těchto chyb neustále pracujeme. Děkujeme za pochopení.***