20 let společnosti FK dřevěné lišty, spol. s r.o.

17. 4. 2013

Firma FK dřevěné lišty, spol. s r.o. existuje již 20 let! Důvod k oslavě pro nás, naše spolupracovníky spolu s rodinnými příslušníky i pro naše zákazníky.

Jubilejní oslava se uskutečnila 12.dubna 2013 ve Znojmě. Ze strany obchodního vedení firmy proběhlo ohlédnutí za historií podnikání Franz Kolar GmbH. a FK dřevěné lišty, spol. s r.o., stejně jako výhled do budoucna. Byli oceněni dlouholetí spolupracovníci a potom byl už čas k oslavě: s hudbou a tancem a s bohatým pohoštěním.

V pozadí všech úspěchů stojí především spolehlivý tým motivovaných zaměstnanců. Tímto jim chceme srdečně poděkovat.
Na další úspěšné roky!

Náhled       Náhled       Náhled
Pí. Jaroslava Linhová (obch.vedení)
a p. Leoš Linha (obch.vedení)