Aktuálně

Můžete nás sledovat také na Facebooku nebo Instagramu, kde najdete informace o naší společnosti, produktech nebo aktuálních projektech.

Čtvrt století v rodinné firmě

17.02.2020

Od první sériové výroby vyřezávané lišty z masivního dřeva, přes více než tisíce kilometrů profilových lišt, dřevěných rámů a mřížek, přes zboží do sofistikovaných interiérů až po dřevěné komponenty pro průmyslové využití vyráběné na CNC, stejně jako akustické panely pro krásné projekty architektů, to je firma FK dřevěné lišty, Bojanovice – firma s rodinnou tradicí dodávající své výrobky do celého světa.

Firma FK dřevěné lišty, spol. s r.o.  byla založena v roce 1993, mateřská firma s 92letou tradicí sídlí v sousedství Vídně. Dlouholetá tradice stojí především na týmu poctivých a obětavých zaměstnanců. Za uplynulé téměř tři desítky let se podařilo z malého provozu s pěti zaměstnanci vybudovat prosperující závod s dvanácti výrobními středisky a téměř 170 zaměstnanci. Je také více než potěšující, že ti, kteří stáli u zrodu firmy, jsou stále její zaměstnanci – 14 zaměstnanců je součástí firmy již přes 25 let.

Vedení firmy si uvědomuje, že je nutné své zaměstnance stále motivovat. Zaměstnanci společnosti tak mohou čerpat příspěvky na odpočinkové a kulturní aktivity, dodatkovou dovolenou, stravenky, a spoustu dalších výhod. Firma pro své zaměstnance pořádá spoustu akcí, jako například lyžování v Rakousku, koupání v termálních lázních v Maďarsku, cyklistické výlety, teambuildingy, divadelní představení, vánoční večírek a mnoho dalších aktivit. Ve většině případech se těchto akcí mohou účastnit také rodinní příslušníci zaměstnanců.

Prioritou firmy je kromě výroby v nejvyšší kvalitě, udržet rodinnou a přátelskou atmosféru uvnitř firmy, protože spokojení zaměstnanci jsou nejcennějším kapitálem firmy a za to jim patří velké poděkování.

Na fotografii jsou zaměstnanci, kteří v loňském roce oslavili 25leté výročí působení ve firmě, spolu s jednatelem Ing. Robertem Bačákem.