Loading ...
Wald2
Laubwald2

Uvědomujeme si zodpovědnost k přírodě a řezivo čerpáme výhradně z obnovitelných zdrojů 

Milujeme dokonalost dřeva. Ve spolupráci s našimi zákazníky vytváříme dřevěné komponenty i sériové výrobky, které představují udržitelný životní styl. To je to, za čím si stojíme.

Dřevo jako zdroj

Dřevo jako zdroj

Naše společnost je držitelem certifikátu spotřebitelského řetězce dřeva PEFC® a FSC®. Při výrobě se ze stávajícího materiálu snažíme o maximální výtěžnost a efektivitu např. cinkováním nespotřebovaného surového materiálu.
 
přečtěte si více...


Životní prostředí a klima

Neustále pracujeme na zlepšování ochrany životního prostředí a klimatu. Investovali jsme mimo jiné do vlastního fotovoltaického systému, používáme LED osvětlení v obou našich provozech, vytápíme výrobní závod vlastní energií s přechodem na elektrickou mobilitu. A stále nás čekají další úkoly….

Životní prostředí a klima
Společenská odpovědnost za zaměstnance

Společenská odpovědnost za zaměstnance

Zdraví, bezpečnost a spokojenost našich zaměstnanců je pro naši rodinnou společnost nejvyšší prioritou, zahrnující příjemné pracovní prostředí a stálost pracovních pozic. Zavazujeme se také ke společenské odpovědnosti auditovaným kodexem chování ve firmě.

Spolupráce

Vzdělání je investicí do budoucnosti - proto se snažíme podporovat školy, např. pomáháme s různými školními projekty, pořádáme exkurze pro studenty středních odborných škol v našem závodě, spolupracujeme se studenty na jejich diplomových pracích, poskytujeme materiál pro jejich návrhy a výrobky.

Spolupráce
Regionálnost

Regionálnost

Náš výrobní závod se nachází v blízkosti rakouských hranic - v srdci Evropy. Dřevo nakupujeme téměř výhradně ve střední Evropě. Díky široké síti prodejců zásobujeme naše partnery v daném regionu.


Vážení obchodní přátelé, vzhledem k neustále zvyšujícím se cenám vstupního materiálu a energií si s okamžitou platností vyhrazujeme právo změnit již existující kalkulace a cenové nabídky, a to dle aktuálních cen v době přijetí objednávky!!! Děkujeme za pochopení.***