Dřevo jako zdroj

Kvalitní surovina

Kvalitní surovina

Naše firma pro výrobu používá výhradně dřevo nejvyšší kvality. Řezivo nakupujeme výhradně z obnovitelného lesního hospodářství. jsme držiteli certifikátu spotřebitelského řetězce dřeva PEFC® a FSC®. 

Certifikáty zde...

Vlastní sušárny dřeva

Nejdůležitějším kritériem je stabilní zásobování kvalitním řezivem. Řezivo nakupujeme v podobě prken. Aby bylo možno dřevo dále zpracovávat, musí mít dřevo optimální vlhkost. Příliš vlhké dřevo dosoušíme v našich sušárnách. Nepřetržité měření a kontroly zajišťují stabilní hladinu vlhkosti

Vlastní sušárny dřeva
Cinkování madel

Cinkování madel

Cinkování znamená nejšetrnější využití materiálu. To nám umožňuje, co nejlepší zpracování přírodních prostředků. Bez možnosti cinkování bychom museli až 50% surového materiálu vyhodit jako nepoužitelný odpad!

Více k cinkování zde...

Využití do posledního zbytku

Dřevěný odpad, který vzniká během výroby používáme jako topivo a vytápíme s ním celé výrobní a kancelářské prostory. V přechodných obdobích jara a léta z hoblin lisujeme dřevěné brikety a dočasně skladujeme.

Využití do posledního zbytku

Vážení obchodní přátelé, vzhledem k neustále zvyšujícím se cenám vstupního materiálu a energií si s okamžitou platností vyhrazujeme právo změnit již existující kalkulace a cenové nabídky, a to dle aktuálních cen v době přijetí objednávky!!! Děkujeme za pochopení.***