Od roku 1928 nabízíme dřevo s přidanou hodnotou

Společnost založil František Kolář v roce 1928. Od té doby naše firma (mateřská a později i dceřiná v Bojanovicích u Znojma) stále roste, využívá veškerý potenciál k dalšímu vývoji a uvědomuje si svou odpovědnost vůči hodnotám skrytým ve dřevu.

Odborné znalosti o dřevě

Motivovaní zaměstnanci jsou naším nejcennějším kapitálem. Jsou zvyklí pracovat s vysokým nasazením a dodržovat termíny. Veškerá rozhodnutí činí s ohledem na celý tým a na budoucnost firmy.

Téměř 180 zaměstnanců v našich provozech se stará o to, abyste pro své nápady mohli používat dřevěné výrobky špičkové kvality.

Od náčrtku k hotovému výrobku

Kombinujeme know-how staré 95 let a nejmodernější metody zpracování.
Každý speciální požadavek našich zákazníků je pro nás podnětem k tomu, abychom ukázali, co umíme. Těšíme se na vaše výzvy!

Ekologická odpovědnost

Náš výrobní podnik FK dřevěné lišty v České republice je držitelem certifikátů
PEFC® a FSC®.

Uvědomujeme si zodpovědnost k přírodě a řezivo čerpáme výhradně z obnovitelných zdrojů.

Ocenění

V průběhu let naše společnost, především některé naše výrobky, získaly mezinárodní ocenění.

FK v číslech

Obě naše společnosti se prezentují těmito čísly.

Pokračovat ve čtení ...

WKO - Ocenění

WKO - Ocenění "Kreativně v budoucnu 2016"

Hospodářská komora v Rakousku označila 13.května inovační provozy: Z celkem 110 podaných projektů byli zveřejněni výherci ve čtyřech kategoriích.

V kategorii "vývoj produktů a služby" vyhrála naše mateřská firma Franz Kolar s designovou deskou dukta® flexible wood.