V průběhu let získaly naše výrobky a materiály ocenění:
WoodTec Award 2017

Na brněnském mezinárodním veletrhu WOOD-TEC pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl získala deska dukta® JANUS ve smrkovém provedení cenu WOOD-TEC AWARD 2017 v kategorii "Komponenty".

materialPREIS 2016

Slavnostní vyhlášení ocenění "materialPREIS 2016" proběhlo 9.června 2016 v Design Center Baden-Württemberg ve Stuttgartu (Německo). První místo v kategorii rozvoje flexibility dřeva získala dukta® JANUS v provedení 3-vrstvá deska smrk 27 mm.

WKO - Ocenění

WKO - Ocenění "Kreativně v budoucnu 2016"

Hospodářská komora v Rakousku označila 13.května inovační provozy: Z celkem 110 podaných projektů byli zveřejněni výherci ve čtyřech kategoriích. V kategorii "vývoj produktů a služby" vyhrála naše mateřská firma Franz Kolar s designovou deskou dukta® flexible wood.

Interzum Awards 2013 a 2015

Naše designové desky získaly tato ocenění:
Stepwood® Light - ocenění interzum award: intelligent material & design 2013 za vysokou kvalitu.
Stepwood® Akustik - ocenění interzum award: intelligent material & design 2015 opět za vysokou kvalitu.

Neuland Award 2011

ecoplus International oceňuje mezinárodně úspěšné společnosti, které posilují pozici v Dolním Rakousku a současně s úspěchem využívají příležitosti na trzích ve střední a východní Evropě.

„Export je základním motorem dolnorakouské ekonomiky. Tímto oceněním se dostáváme k těm společnostem, které optimálně využívají příležitosi v mezinárodním obchodě a vytvářejí tak pracovní místa na domácím trhu“, říká ministryně hospodářství Dr. Petra Bohuslav.