Již 20 let jsme spolehlivým a flexibilním výrobcem kvalitních produktů z masivního dřeva. Velmi si ceníme dlouholeté spolupráce s našimi uvedenými zákazníky z oblasti výroby, průmyslu a prodeje.

ASKO a.s.

Se společností FK dřevěné lišty Bojanovice již spolupracujeme řadu let. Jejich produkty uspokojují potřeby mnoha našich zákazníků. Na naší dlouholeté spolupráci si vážíme především dodržování dodacích termínů a kvality dodávaných výrobků. Mimořádně pozitivně také hodnotíme snahu vyjít nám vstříc při jakýchkoliv požadavcích. Těšíme se na další spolupráci i na další potenciální zákazníky, kterým budeme moci nabídnout kvalitní produkty vyrobené ve společnosti FK dřevěné lišty Bojanovice.

Ing. Ladislav Jašek
vedoucí nákupu a PM divize WOOD
ASKO a.s.

SAPELI, a.s.

Společnost FK dřevěné lišty dodává naší společnosti SAPELI své produkty od samého počátku existence naší společnosti, tj. od roku 1992. Vzhledem k tomu, že vysoce dbáme na technologickou kvalitu dveří a zárubní naší značky, toto samé požadujeme i od svých dodavatelů. Předmětem dodávek jsou dřevěné lišty pro naše dýhované dveře a zárubně. Už jen délka naší spolupráce dokazuje fakt, že společnost FK dřevěné lišty patří mezi naše kmenové dodavatele. Její spolehlivost, včasné dodávky a solidní přístup, je v naší vzájemné spolupráci naprostou samozřejmostí.

Ing. Josef Blahuš
vedoucí strategického nákupu
SAPELI, a.s.

ZK Design a.s.

Společnost FK dřevěné lišty, spol. s.r.o se jako jeden z dodavatelů podílela v roce 2012 a 2013 na dodávce a montáži dřevěných madel.

Přečtěte si celou referenci zde