Služby a zpracování

Stručný přehled:
Hoblování a profilování

Hoblování a profilování

Specializujeme se na výrobu profilových lišt vč. hranolů – s našimi zařízeními dosahujeme vysoké přesnosti profilů a dokonalé kvality povrchu. Speciální profily vyrábíme od 100 bm!

CNC

Počítačově řízené výrobní linky nám umožňují využívat flexibilní výrobní proces. Na pětiosém zařízení frézujeme plošný materiál, ze kterého vznikají kvalitní designové prvky.

CNC
Cinkování

Cinkování

Zachování zdrojů, lepší výtěžnost materiálu a snížení množství výchozího materiálu u delšího metrového zboží. V případě madel již standardní postup.

Výroba rámů

Nabízíme různé rohové a rámové spojení. Varianty s profilovými oblouky jsou každodenní rutinou při dodávkách just-in-time pro naše průmyslové zákazníky.

Výroba rámů
Truhlárna

Truhlárna

Kvalita našich produktů je dána prvotřídní jakostí dřeva, inovativní kombinací vybraných materiálů (dřevo, kov, sklo,...) a dokonalým zpracováním.

Ruční výroba

Dřevo je přírodní materiál s živými vlastnostmi. Při výrobě proto věnujeme pozornost barevnému sladění materiálu.

Ruční výroba
Povrchová úprava

Povrchová úprava

Poslední úpravy na brusce nebo lakování příp. olejování - samozřejmě vše dle požadavku zákazníka.

Obalované profily

Pro naše průmyslové zákazníky nabízíme možnost výroby obalovaných profilů.

Obalované profily
Sklad - logistika

Sklad - logistika

Investujeme do skladových zásob – od skladů s řezivem až po sklady polotovarů a hotových komponentů, díky kterým jsme připraveni zajistit našim zákazníkům rychlé dodání.

Vývoj produktů

Díky zkušenostem v oblasti zpracování dřeva spolupracujeme s našimi zákazníky na vývoji produktů. 

Vývoj produktů

***UPOZORNĚNÍ: Po dobu letních prázdnin (27.- 35.týden) bude firma a prodejna v Bojanovicích každý pátek uzavřena. Objednávkám zaslaným v tomto termínu se budeme věnovat následující pracovní den. Děkujeme za pochopení.