Již 27 let jsme spolehlivým a flexibilním výrobcem kvalitních produktů z masivního dřeva. Velmi si ceníme dlouholeté spolupráce s našimi uvedenými zákazníky z oblasti výroby, průmyslu a prodeje.

ASKO a.s.

ASKO a.s.

Se společností FK dřevěné lišty Bojanovice již spolupracujeme řadu let. Jejich produkty uspokojují potřeby mnoha našich zákazníků. Na naší dlouholeté spolupráci si vážíme především dodržování dodacích termínů a kvality dodávaných výrobků. Mimořádně pozitivně také hodnotíme snahu vyjít nám vstříc při jakýchkoliv požadavcích. Těšíme se na další spolupráci i na další potenciální zákazníky, kterým budeme moci nabídnout kvalitní produkty vyrobené ve společnosti FK dřevěné lišty Bojanovice.

Ing. Ladislav Jašek
vedoucí nákupu a PM divize WOOD
ASKO a.s.
 
SAPELI, a.s.

SAPELI, a.s.

Společnost FK dřevěné lišty dodává naší společnosti SAPELI své produkty od samého počátku existence naší společnosti, tj. od roku 1992. Vzhledem k tomu, že vysoce dbáme na technologickou kvalitu dveří a zárubní naší značky, toto samé požadujeme i od svých dodavatelů. Předmětem dodávek jsou dřevěné lišty pro naše dýhované dveře a zárubně. Už jen délka naší spolupráce dokazuje fakt, že společnost FK dřevěné lišty patří mezi naše kmenové dodavatele. Její spolehlivost, včasné dodávky a solidní přístup, je v naší vzájemné spolupráci naprostou samozřejmostí.

Ing. Josef Blahuš
vedoucí strategického nákupu
SAPELI, a.s.
 
 
ZK Design a.s.

ZK Design a.s.

Společnost FK dřevěné lišty, spol. s.r.o se jako jeden z dodavatelů podílela v roce 2012 a 2013 na dodávce a montáži dřevěných madel.

Přečtěte si celou referenci zde
 
ZŠ Pražská Znojmo

ZŠ Pražská Znojmo

PODĚKOVÁNÍ

Žáci naší školy budou mít díky firmě FK dřevěné lišty lepší pracovní podmínky při výuce v praktických dílnách. Společnost FK dřevěné lišty totiž poskytla více než 2 m3 kvalitního dřeva k výrobě. Děti tak mohou zlepšit své manuální dovednosti a ještě si z výuky odnesou domů praktické věci jako poličky, krmítka pro ptáky či dřevěné hračky. Rádi bychom tímto poděkovali  této firmě za její štědrý dar.
 
Mgr. Karel Koch