Informace o ochraně údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Je samozřejmé, že dodržujeme příslušná zákonná ustanovení o ochraně osobních údajů. Podle zákona o ochraně osobních údajů (110/2019 Sb.) jsou osobní údaje informace, pomocí nichž lze zjistit totožnost uživatelů webu. To zahrnuje informace, jako jsou jméno, adresa, telefonní číslo atd. Všechny informace, které nelze přímo spojit se skutečnou identitou uživatele, proto nejsou zahrnuty.

V případě potřeby, a pokud na našich webových stránkách používáte osobní, interaktivní nebo e-mailovou službu, budeme od vás shromažďovat osobní údaje. Tyto osobní údaje používáme pouze v rámci naší společnosti. Tyto údaje nebudou předány třetím stranám, pokud to není nezbytné pro splnění smlouvy nebo pokud nejsme ze zákona povinni tak učinit.

Jakékoli budoucí změny našich zásad ochrany osobních údajů budou zveřejněny na tomto webu. Proto byste je měli pravidelně kontrolovat, zda neobsahují nové funkce nebo změny. Pokud máte jakékoli dotazy, komentáře nebo jiné dotazy týkající se těchto zásad ochrany osobních údajů, kontaktujte nás na adrese.

Google Analytics

Tato webová stránka využívá funkce služby webové analýzy Google Analytics. Poskytovatelem je Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043, USA.

Další informace o tom, jak Google Analytics zpracovává údaje o uživatelích, najdete v prohlášení o ochraně údajů společnosti Google.

Možnost registrace k odběru newsletteru

Registrací k odběru newsletteru získáváme pouze vaši e-mailovou adresu. Poté obdržíte e-mail „Registrace k odběru newsletteru“ jako potvrzení na vámi uvedenou e-mailovou adresu. Tento e-mail obsahuje potvrzovací odkaz, který uzavírá vaše přihlášení k odběru newsletteru. Svůj souhlas se zasíláním informačního zpravodaje můžete kdykoli odvolat a odhlásit se z odběru newsletteru kliknutím na odkaz „Odhlášení“ v zaslaném newsletteru nebo na emailové adrese newsletter@fklisty.cz.

Právo na poskytování informací

Na základě vaší písemné žádosti vás budeme informovat o osobních údajích, které jsme o vás uložili.

Možnost opravy nebo odstranění údajů

V reakci na vaši písemnou žádost opravíme nesprávné údaje nebo je na vyžádání odpovídajícím způsobem odstraníme.

Právo vznést námitku

Máte právo kdykoli odvolat svůj souhlas se zpracováním a používáním vašich údajů s účinkem do budoucna. Na základě vaší písemné žádosti údaje okamžitě a zcela odstraníme.

Vážení obchodní partneři, vzhledem k neustálému zdražování vstupního materiálu jsme museli přistoupit k navýšení cen standardních katalogových výrobků. Cenové navýšení činí +10% s platností od 1. 7. 2021. Děkujeme za pochopení.***