Zde najdete všechny potřebné informace!


Zde najdete krátké odpovědi na často kladené otázky, případně nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo emailem.

Produkty

Objednávka a dodání

Naše výrobky si můžete objednat přímo od nás. Objednávky přijímáme pouze v písemné podobě na emailu obchod@fklisty.cz.
Naše výrobky můžete také zakoupit prostřednictvím našich partnerů – seznam všech našich prodejců najdete zde – nebo přímo v naší vzorkové prodejně v Bojanovicích - nebo na našem e-shopu www.drevenelisty.eu.
Jak rychle obdržíte zboží závisí na několika faktorech. Jedná se o skladový profil nebo o speciální objednávku?
Většinu produktů máme skladem, průměrná doba dodání je během týdne. Dodací termín se prodlouží v případě dalších úprav jako lakování, zařezání na přesné délky, opracování konců, vrtání, apod.
Dodací termíny dalších výrobků příp. výrobků na zakázku – na poptávku.

Upozornění: zboží doručujeme vždy v pracovních dnech. Během celozávodní dovolené nelze odesílat objednané zboží a odpovídat na emailové dotazy. U objednávek, které budou doručeny v tomto čase se termín dodání automaticky prodlužuje o dobu trvání celozávodní dovolené.
 
Po předchozí domluvě si můžete objednávku osobně vyzvednout také v naší prodejně v Bojanovicích, v době od 7.00 do 14.00h. Možnost osobního odběru, prosím, zvolte již při zadávání objednávky.Montáž

Údržba dřevěných výrobků


***UPOZORNĚNÍ: Po dobu letních prázdnin (27.- 35.týden) bude firma a prodejna v Bojanovicích každý pátek uzavřena. Objednávkám zaslaným v tomto termínu se budeme věnovat následující pracovní den. Děkujeme za pochopení.