Zde najdete všechny potřebné informace!


Zde najdete krátké odpovědi na často kladené otázky, případně nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo emailem.

Produkty

Objednávka a dodání

Montáž

Údržba dřevěných výrobků

Panely dukta se nejlépe čistí nasucho, nejlépe prachovkou nebo vysavačem.
Madla očistěte vlhkým hadříkem a poté je otřete dosucha. Dbejte na to, aby hadřík neobsahoval abrazivní nečistoty. Trvalejší skvrny očistěte jemným čistícím prostředkem. Nepoužívejte žádné abrazivní čistící prostředky nebo čistící prostředky, které obsahují alkohol nebo rozpouštědla. 
Lišty pravidelně otírejte mírně navlhčeným hadříkem. Při čištění podlahy by se na lišty neměla dostat voda. Nepoužívejte abrazivní přípravky, pěnové čistící prostředky nebo výrobky obsahující čpavek.Panely očistěte vlhkým hadříkem a poté je otřete dosucha. Dbejte na to, aby hadřík neobsahoval abrazivní nečistoty. Trvalejší skvrny očistěte jemným čistícím prostředkem. Nepoužívejte žádné abrazivní čistící prostředky nebo čistící prostředky, které obsahují alkohol nebo rozpouštědla. U obkladových desek Stepwood® s kartáčovaným povrchem doporučujeme jednoduché čištění pomocí prachovky.
Mřížky pravidelně otírejte pouze mírně vlhkým hadříkem. Vyvarujte se vysoké vlhkosti, aby nedošlo k bobtnání jednotlivých lišt a tím k možnému přepětí mřížek. Nepoužívejte abrazivní přípravky, pěnové čistící prostředky nebo výrobky obsahující čpavek.
Madlo ze dřeva Accoya® lze použít bez jakékoliv povrchové úpravy. Také dřevo Accoya® ve venkovním prostředí zešedne jako jiné druhy dřevin.  


Přečtěte si více o madlech ze dřeva Accoya®.

Změna barvy a zrnitosti dřeva je přirozená a svědčí o pravosti dřeva jako přírodního materiálu. Dřevo se snažte vystavit světlu rovnoměrně. V průběhu let dřevo mění svoji barvu v závislosti na intenzitě UV záření.
 
***UPOZORNĚNÍ: Po dobu letních prázdnin (27.- 35.týden) bude firma a prodejna v Bojanovicích každý pátek uzavřena. Objednávkám zaslaným v tomto termínu se budeme věnovat následující pracovní den. Děkujeme za pochopení.