Náš servis pro individuální zpracování

Od samých počátků našeho podniku jsme spolehlivými partnery pro truhláře a jiné řemeslníky. Za dobrou pověstí naší firmy stojí bohatý výběr zboží na skladě, hladký průběh zpracování zakázky a rychlé a spolehlivé dodání kvalitních produktů. Aby tomu tak bylo i v budoucnu, věnujeme velkou péči každé zakázce.

Rozmanitost pro vaše truhlářství

Kvalita našich produktů je dána prvotřídní jakostí dřeva, inovativní kombinací vybraných materiálů a dokonalým zpracováním. Díky tomu si můžete být jistí, že svým zákazníkům dodáte špičkové produkty.

Navíc vám náš servis ušetří čas a peníze:

• špičkový zákaznický servis i u malých zakázek
  • zábradlí přiříznutá s milimetrovou přesností
  • formáty mřížek přesně odpovídající daným rozměrům
  • náš sklad s bohatým sortimentem zboží k okamžitému odběru

Propagační materiály

Abyste mohli svým zákazníkům ukázat, co mohou očekávat, připravili jsme celou řadu propagačních materiálů, které vám na vyžádání rádi zašleme.

Produktové listy a pokyny ke zpracování

Naše produkty zaručují snadné zpracování (jako například náš systém zábradlí FIX).

Abyste měli jistotu, že vše bude tak, jak má, připravili jsme pro vás ke stažení návody ke zpracování a ošetřování našich produktů.

Náš zájem o vaše objekty

Zašlete nám kvalitní fotografie svého výrobku/objektu, v němž jste použili produkt firmy Kolar, a my vám jako poděkování zašleme malý dárek.

„Řemeslo má zlaté dno“

Patříte k některé z těchto profesních skupin?

• nábytkový truhlář
  • umělecký truhlář
  • stavební truhlář
  • truhlář zaměřený na zhotovování schodů
  • truhlář specializovaný na zařízení gastroprovozů
  • zámečník
  • podlahář

Tak to jste na správné adrese!