Náš servis pro individuální zpracování

Od samých počátků našeho podniku jsme spolehlivými partnery pro truhláře a jiné řemeslníky. Za dobrou pověstí naší firmy stojí bohatý výběr zboží na skladě, hladký průběh zpracování zakázky a rychlé a spolehlivé dodání kvalitních produktů. Aby tomu tak bylo i v budoucnu, věnujeme velkou péči každé zakázce.

Rychlá dostupnost

Vyberte si z naší široké nabídky - skladem více jak 90% produktů, které jsou ihned k dispozici.

Potřebujete produkt, ale nenašli jste jej v naší nabídce? Zašlete nám dotaz...

Příprava zboží pro zákazníka

Připravíme pro Vás i malé zakázky. Dodáme zboží dle Vašeho zadání:
  • madla a lišty ve fixních délkách vč. opracování
  • formáty dřevěných mřížek s milimetrovou přesností
Zboží, které Vám dodáme, tak můžete zpracovávat rychle a efektivně.

Příprava zboží pro zákazníka
Pokyny ke zpracování

Naše výrobky lze snadno zpracovat.

Aby vše proběhlo bez problémů, připravili jsem pro Vás pokyny ke zpracování a k údržbě našich produktů - viz "Ke stažení"

Technická podpora, poradenská služba

Informace k našim produktům, především k novinkám nebo dotazy týkající se opracování - náš tým pracovníků je k dispozici v pracovní dny od 7.00 do 14.30 hod.

Technická podpora, poradenská služba
Vzorky a propagační materiál

Vzorový box, samostatný vzorek nebo prezentační složka – ideální pro plánování se zákazníky.

Doručení

Sami se rozhodnete, kam bude zboží doručeno - dodání prostřednictvím vašeho prodejce, přímo na vaši adresu nebo např. přímo na stavbu. Ušetříte tím práci i čas.

Doručení

„Řemeslo má zlaté dno“

Patříte k některé z těchto profesních skupin?

nábytkový truhlář
umělecký truhlář
stavební truhlář
truhlář se zaměřením na výrobu schodišť
truhlář se specializací na zařízení gastroprovozů
zámečník
podlahář

Tak to jste na správné adrese!