BYTY, DOMY, ZAHRADY - duben 2015

celý článek ke stažení zde

(zkrácená verze článku)

Potřebujete kvalitní výrobky ze dřeva?

Obraťte se na profesionály!

Firma FK dřevěné lišty se výrobě kvalitních produktů ze dřeva věnuje už téměř 22 let. Za tu dobu se stala spolehlivým dodavatelem nejen dřevěných lišt, profilů, rámů a madel, ale také zakázkových výrobků ze dřeva včetně atypických produktů.

Prvotřídní kvalita používaných materiálů i technologií zpracování, vysoká odbornost a dlouholeté zkušenosti pracovníků, orientace na optimální řešení. To je recept na to, jak se úspěšně více než 22 let držet na trhu. Firma FK DŘEVĚNÉ LIŠTY, spol. s r.o., má dnes celkem 11 středisek, kde se o kvalitní realizaci zakázek od živnostníků, specializovaných obchodů a společností z mnoha průmyslových odvětví po celém světě stará více než 140 zkušených pracovníků.

Pro pohodlí a bezpečnost

Nabídka firmy FK DŘEVĚNÉ LIŠTY zahrnuje madla nejrůznějších profilů z mnoha druhů dřeva, výrobky na míru a příslušenství ze dřeva a ušlechtilé oceli (ukončení madel, oblouky, úchyty madel atd.).

Madla na míru

Společnost nabízí precizně zhotovené osvědčené komponenty ve špičkové kvalitě, rozsáhlém výběru a s odpovídajícím příslušenstvím. Se stejnou zodpovědností přistupuje jak k individuálním objednávkám, tak k velkým zakázkám. V portfoliu firmy jsou i nejrůznější servisní práce pro dodavatele vybavení objektů nebo truhláře přímo na místě. Patří k nim například příprava opracování hran, předvrtané spoje madel a podobně, vše s cílem umožnit zákazníkům maximální efektivitu při práci.